Podsumowanie LipcaW lipcu miałam trochę więcej czasu na czytanie dzięki czemu udało mi się przeczytać 7 książekNiestety w tym miesiącu pojawiło się duże książkowe rozczarowanie.


1. "W skali od 1 do 10" ~ Ceylan Scott 2. "P.S. Wciąż Cię kocham"~ Jenny Han3. "Milion nowych chwil" ~ Katherine Center 4. "Trinkets" ~ Kirsten Smith5. "Strzeżcie się smoki" ~ Jorge Aguirre6. "Radio Silence" ~ Alice Oseman7. "Czekałam na Ciebie" ~ Magdalena KrauzeNajwiększym rozczarowaniem okazała się książka „Trinkets”, której recenzję możecie przeczytać na blogu. Natomiast książki, które zasługują na uwagę „Milion nowych chwil” a także „P.S. Wciąż Cię kocham” To te pozycje podobały mi się najbardziej.

Czytaliście którąś z nich?

10 komentarzy:

 1. Gratuluję wyniku. Żadnej z przedstawionych książek nie czytalam. Mam w planach "Milion nowych chwil"
  Pozdrawiam 😀
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! A "milion nowych chwil" bardzo polecam :)

   Usuń
 2. Super wynik :) Ja najpierw muszę przeczytać Do wszystkich chłopców, których kochałam, potem druga część :) a reszty książek nie czytałam, chociaż niektóre mam na oku...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam dużą przerwę między tymi częściami "Do wszystkich chłopców, których kochałam" ale druga część bardzo mi się podobała nie wiem czy nie bardziej niż pierwsza :)

   Usuń
 3. Mnie również udało się przeczytać 7 książek. Z Twojej listy czytałam Czekałam na ciebie, ponieważ jest to mój patronat blogowy i bardzo mi się podobała. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie książka bardzo nie zachwyciła ale jeśli chodzi o polską literaturę to jest naprawdę ok. Koniec taki, że tylko czekać na kolejną część! :)

   Usuń
 4. Milion Nowych Chwil czytałam i również bardzo polecam :D Reszty niestety nie znam. Gratuluję wyniku!

  weronikarecenzuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyniku :)

  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad.
Pod komentarzem możesz zostawić link do swojego bloga- na pewno zajrzę :)

Copyright © 2014 Grovebooks , Blogger