Someone New

Kolejna pięknie wydana książka Laury Kneidl autorki „Jednak mnie kochaj” oraz „Tylko bądź przy mnie”. Poprzez poprzednie pozycje autorki, w których byłam zakochana po kolejną mogłabym sięgnąć w ciemno. I tak też trochę było z Someone New.Książka opowiada o losach Micah, której rodzice są zamożnymi i konserwatywnymi prawnikami do tego stopnia, że z powodu homoseksualności swojego syna kazali mu opuścić dom. Micah nie może się z tym pogodzić, nie chce z nimi mieszkać, wyprowadza się i nieustannie próbuje odszukać brata.
Gdy wprowadza się do nowego mieszkania, nie może uwierzyć, że jej sąsiadem jest Julian, chłopak, który jakiś czas temu stracił przez nią pracę. Jak możecie się już sami domyśleć między tą dwójką zaczyna rodzić się uczucie jednak nic nie będzie proste a ich znajomość w pewnym momencie będzie musiała pokonać ogromną przeszkodę.


 Gwarantuje, że tak szybko o niej nie zapomnicie!


Co do stylu autorki, jest świetny książkę czyta się płynnie i lekko jednak akcja w niej rozwija się dosyć powoli a sama książka ma 480 stron.  Dokładnie poznajemy w niej bohaterów, ich uczucia, skrywane tajemnice czy historie z przeszłości. W książce przedstawiony jest także motyw LGBTQ+, który w książce pełni ważną rolę. Pozwala nam bardziej zapoznać się z tym tematem a także głębiej go zrozumieć.Książka na pewno was zszokuje, wzbudzi ogrom emocji i napięcia. Jest w niej element zaskoczenia, (który ja podejrzewałam!) w który naprawdę ciężko uwierzyć. Ja z niecierpliwością czekam na kolejny tom, który tym razem będzie opowiadał losy znajomych Micah i Juliana. 


Dziękuję

7 komentarzy:

 1. Skoro polecasz te ksiazke to zapisuje sobie ten tytuł.
  Pozdrawiam 😀
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jeszcze nie znam twórczości autorki, ale mam jej poprzednie pozycje w planach. Pewnie ta będzie kolejna.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi bardziej podobały się poprzednie dwie pozycje ale wszystkie są warte uwagi! :)

   Usuń
 3. Mam w planach poznanie tej historii. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze zanim przeczytałam recenzję, zwróciłam uwagę na okładkę! Przepiękna, na pewno dzięki temu zapamiętam tytuł jak będę w księgarni czy bibliotece!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak okładka jest piękna, moje serce też skradła! :)

   Usuń
 5. Wydanie przykuwa wzrok, bardzo chętnie bliżej się z nim poznam ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad.
Pod komentarzem możesz zostawić link do swojego bloga- na pewno zajrzę :)

Copyright © 2014 Grovebooks , Blogger