Żadnych zasad


 "Sensacyjny majstersztyk, który nie zwalnia tempa ani na chwilę!"

Czy aby na pewno?
Tytuł: Żadnych zasad
Autor: Brad Thor
Wydawnictwo: Sonia Draga
Liczba stron: 384Tajna agencja o niszczycielskich zapędach, której członkowie uchodzą za elitę. Wydają się nietykalni. Lecz kiedy do Waszyngtonu ktoś wysyła czterosekundowe nagranie wideo, nic nie jest pewne. Materiał rozpoczyna serię osobistych dramatów o globalnym zasięgu, a dla Scota Harvatha staje się początkiem najniebezpieczniejszego zadania w karierze. 

Od razu muszę się wam przyznać, że nie jest to gatunek książki, który uwielbiam. Jak można się domyślać po recenzjach, które zamieszczam na tym blogu. Książka, zatem nie stała się moją ulubioną i myślę, że ten gatunek również nigdy się nim nie stanie. Jednak, jeśli chodzi o elementy takie jak styl, akcja, bohaterowie to nie mogę się do tego jakoś bardzo przyczepić.
 
Autor skupia się bardziej na dialogach niż długich i nudnych opisach, co jest dużym plusem, książka dzięki temu jest dużo ciekawsza. Akcja jest dynamiczna, przez całą książkę coś się dzieje. Myślę, że osoby gustujące w kryminałach i thrillerach byłyby zachwycone.

Mimo tego, że nie mam się tak naprawdę, do czego przyczepić w tej książce po prostu nie porwała mnie ona, nie jest to raczej książka dla mnie a czy jest dla was to musicie sami się przekonaćZa egzemplarz dziękuję


1 komentarz:

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad.
Pod komentarzem możesz zostawić link do swojego bloga- na pewno zajrzę :)

Copyright © 2014 Grovebooks , Blogger